Realizace

Lesní Rezidence

K návrhu interiéru lesní rezidence se přistupovalo s ohledem na nově zrekonstruovaný objekt. Cílem bylo vytvořit harmonický interiér, který bude jedinečný nejen po stránce estetické, ale i po stránce funkční. Celý interiér pojí jednotné barevné ladění, bělený olejovaný dub v kombinaci s korpusy se světle šedým polyuretanovým lakem.

BYT PRAHA 1

Byt v centru Prahy v moderním domě si žádal vytvořit zajímavě řešenou kuchyni, která poskytne veškerý komfort pro vaření, ale zároveň se stane centrem veškerého dění. Hladké plochy s tmavě šedým nebo bílým lakem spolu s pracovní deskou ze slinuté keramiky dávají vyniknout masivnímu ořechu s jedinečnou kresbou.

RODINNÝ DŮM PRAHA 8

Cílem návrhu bylo vytvořit z rozestavěné hrubé stavby komfortní bydlení se vzdušným a moderně zařízeným interiérem bez kompromisů. Stěna kuchyně má originální řešení. Sestava skříněk na drobné nádobí tvoří dojem skleněného obkladu. Jednotlivé skříňky lze otevřít pouhým dotekem za pomoci servo drive.

PRACOVNA RODINNÝ DŮM PRAHA JIH

Cílem bylo vytvořit manželům komfortní pracovnu v rodinném domě, která jim umožní nerušeně spolu pracovat. Minimalistické pojetí je podtrženo volbou materiálu - olejovaným dubem v kombinaci s kůží. Velký důraz se kladl na detail zpracování.

RODINNÝ DŮM SLIVENEC

Projekt interiéru se zpracovával v součinnosti s projektem stavebním, což bylo ideálním řešením. Veškeré technické přípravy byly kontinuálně laděny a tím se docílilo maximální efektivnosti. Dbalo se na estetickou stránku a zároveň na každý sebemenší detail.

OPEN SPACE REKLAMNÍ AGENTURA

Cílem projektu bylo vytvořit Open space pro maximální počet lidí za předpokladu minimálních stavebních úprav. Celý interiér včetně podlahy byl laděn do odstínu bílé a světle šedé. Atypický kancelářský nábytek byl navržen speciálně pro daný prostor.