Projekty

Lesní rezidence

Požadavek klienta: Vytvořit interiér ve znamení čistoty a vzdušnosti s důrazem na jeho funkčnost. Použít materiály, které budou skvělé nejen po stránce estetické, ale budou kvalitní především v detailu zpracování tak, aby podtrhly jedinečnost samotného objektu.

RODINNÝ DŮM PRAHA CHODOV

Požadavek klienta: Navrhnout obytný prostor s knihovnou, která se stane jeho hlavní dominantou a umožní přehledně uskladnit maximální počet knih. K tomu jí slouží přejížděcí posuvné knihovny. V podobném duchu navrhnout interiér celého domu.

RODINNÝ DŮM PRAHA 8

Požadavek klienta: Z hrubé stavby typizovaného domu vytvořit komfortní bydlení se vzdušně a moderně zařízeným interiérem bez kompromisů. Vytvořit mimo jiné schodiště, kde se skloubí několik funkcí najednou - komunikace, vinotéka, knihovna, zároveň však i skrytý prostor na hračky pro dítě.

PRACOVNA RODINNÝ DŮM PRAHA JIH I

Požadavek klienta: Vytvořit manželům komfortní pracovnu v rodinném domě, která jim umožní spolu nerušeně pracovat. Minimalistické pojetí je podtrženo volbou materiálu - olejovaným dubem v kombinaci s kůží.

LETNÍ REZIDENCE

Požadavek klienta: Do historického objektu navrhnout kompozici úložných prostor v moderním pojetí, jejíž součástí bude kuchyňská linka, šatní skříně a skryté vstupní dveře. Důraz bude kladen na maximální funkčnost a na provedení v nejvyšší kvalitě.

LETNÍ REZIDENCE II.

Požadavek klienta: V historickém objektu navrhnout moderní pánskou šatnu, která poskytne veškerý komfort.

OPEN SPACE Y&R

Požadavek klienta: Vytvořit Open space pro maximální počet lidí za předpokladu minimálních stavebních úprav. Navržení atypického kancelářského nábytku pro daný prostor.